Авто з Європи

Liverty пропонує найнижчі ціни на доставку автомобілів з Європи в Україну. Ми перевезли вже більше 300 автомобілів з Аукціонів Європи в Україну, з моменту вступу в силу закону 3251, про пільгове розмитнення на б/в автомобілі, стандарту ЕВРО-5.

Пригон автомобілів з Європи

Автомобілі з Європи звісно ж програють Американським в ціні, та деякій мірі в якості, але якщо клієнт хоче придбати, на прозорих умовах "не битий" автомобіль, з адекватним пробігом та в гарному стані - ми з легкістю Вам допоможемо. Основною перевагою автівок з Євросоюзу є багатий вибір дизельних моделей та широка присутність "універсалів".
Основний акцент ми робимо на автоаукціони Європи, так як там зазвичай трапляються найкращі варіанти по технічному стану.

Консультація та оформлення документів


В офісі за чашкою кави і в дружній атмосфері наші менеджери проконсультують Вас з питаннь пригону і розмитнення автомобіля з Європи або авто з США і дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Після прийняття Вами позитивного рішення, складуть договір про надання послуг і акт-заявку, з докладним переліком характеристик бажаного авто, також нам буде потрібна нотаріальна довіреність для придбання і оформлення на Вас автомобіля.

Підбір та діагностика варіантів

Якщо Ви ще не визначилися з маркою і моделлю автомобіля, ми допоможемо Вам. Як тільки Ви озвучите нам основні вимоги до Вашого майбутнього автомобіля: клас, призначення (для сім'ї або бізнесу), технічні характеристики (вид палива, коробка) і т.д., наші менеджери нададуть Вам на вибір перелік автомобілів, які будуть відповідати Вашим вимогам і проявили себе як надійні і невибагливі. Головною нашою спеціалізацією є участь в аукціонах, тому в першу чергу ми дослідимо усі аукціони Європи, далі ми проведемо аналіз пропозицій на ринку Європи: промоніторимо інтернет майданчики і «живий ринок»  автомобілів з Європи, зв'яжемося з продавцями, виїдемо на перегляд усіх авто і оберемо найкращий варіант "ціна-стан".  Як тільки Ми визначимо кращий варіант, ми переходимо до діагностики автомобіля, якщо автомобіль знаходиться на аукціоні - будемо мати повну історію та технічний стан абсолютно безкоштовно. Діагностика включає: первинну перевірку стану ЛКП кузова, стану салону, роботу електроніки, ДВС і підвіски.

Відеозвіт варіантів та вибір кращого

Наші партнери роблять відеозапис первинного огляду і відправляють його Вам для ознайомлення через месенджери (Viber, WhatsApp, Skype і ін.). Якщо Вас все влаштовує, Ми відправляємо фахівця компанії  на придбання авто; якщо ні - ми продовжимо підбір інших варіантів. Ваш автомобіль перед покупкою пройде повну юридичну перевірку, а також перевірку на сертифікованому СТО. Досвід дозволяє нашим менеджерам вести аргументірованнний торг на користь нашого клієнта і контролювати об'єктивність оформлення оціночної вартості договору купівлі-продажу. Що має величезну (фінансову) важливість при процедурі розмитнення авто, адже вона впливає на митні платежі.

Пригон, розмитнення, постановка на облік.

Купивши авто в Європі, ми збираємо необхідний пакет документів і вирушаємо в Україну. Проходимо митні формальності на пункті пропуску в Україну і прямуємо на внутрішню митницю (за місцем проживання нашого клієнта).
Компанія Лібертіавто гарантує своїм клієнтам весь «пакет брокерських послуг» і спрощену систему розмитнення автомобілів з Європи. Наш досвід дозволяє «правильно» розмитнити автомобіль без черг і захистити Вас від бюрократії в процесі розмитнення.

Є питання по процедурі купівлі, або підбору автомобіля?